ZVUK A SVĚTLA

Ozvučíme veškeré venkovní, vnitřní, sálové či halové prostory. Na naši zvukovou technikou značek JBL, Yamaha, Shure, Sennheiser, Soundcraft se můžete vždy spolehnout, stejně jako i na kvalitu zvuku, na které si zakládáme. Rádi také zajistíme pro Vašeho umělce všechny potřebné technické požadavky.

Dokážeme splnit i náročnějších rider pro umělce, požadující techniku značek Midas, nejvyšší řady JBL, Soundcraft, Funktion-One nebo L-Acoustics a Nexo.

PÓDIUM

Dodáme a sestavíme pódia NIVTEC o rozměrech od 8 x 6 metrů včetně zastřešení. Výška pódiové plochy do 1,5 metru včetně zabezpečovacích ukotvení. Instalaci provádí odborně vyškolení pracovníci, součástí je pojištění proti případně vzniklé škodě. 

PŘÍMÝ PŘENOS

Přímý přenos přes živou střižnu, několik kamer a možností slidů, nebo reklamních bloků a individuální grafice k přenosu.

Živé vysílání na sociální sítě Facebook, YouTube, Twitch a další sítě v jeden okamžik. 

Používáme profesionální mikrofony Shure, Sennheiser a Rode. Zvuková kvalita se proto nedá srovnávat s klasickým živým vysíláním ze smartphonu.

EVENT NA MÍRU

Profesionálně sestavíme jakoukoliv akci podle Vašich představ. Postaráme se o Váš doprovodný program, dáme inspiraci čím odlišit a ozvláštnit Vaši událost, zajistíme zabezpečení akce včetně policejních zátaras, dodáme mobilní toalety/umývárny a obstaráme mnoho dalších požadavků spojené s pořádáním Vašeho eventu.